Čvn 14

Aktuální leták Bauhaus tento týden

Dům/Zahrada Žádný komentář »

Obálka aktuálního katalogu Bauhaus

Bauhaus patří jako zkušený a vedoucí podnik ve svém oboru s vysoce kvalifikovanými a vybranými specialisty pro dílnu, dům a zahradu, k nejvýznamnějším obchodním koncernům branže „Do-it-yourself“. Tento úspěch je založen na podnikatelské odvaze a vyznačuje se výraznou dynamikou.

S více než 250 specializovanými centry pro dílnu, dům a zahradu v 19-ti evropských zemích (ČR, Německo, Rakousko, Nizozemí, Dánsko, Estonsko, Finsko, Chorvatsko, Island, Maďarsko, Norsko, Slovinsko, Slovensko, Nizozemí, Španělsko, Bulharsko, Švédsko, Švýcarsko a Turecko) je Bauhaus jeden z největších a nejúspěšnějších obchodních podniků na trhu v Evropě.

Bauhaus aktuální leták tento týden

S velkým sortimentem a rozmanitou nabídkou pro nejvyšší nároky na kvalitu klade Bauhaus příkladná měřítka. Více než 130000 artiklů v aktuálním katalogu ze všech oblastí pro dílnu, dům a zahradu skýtá vše pro domácí kutily i pro profesionály.

Obrovský výběr sahá od šroubováku až k elektrické vrtačce, od profilového dřeva až k ekologickým lakům, od koberců až ke sprchovací kabině. Zkušení a specializovaní prodavači a experti ručí za nejvýhodnější nákup. Současně jsou k dispozici též kvalifikovaní odborníci pro osobní poradu. Síla Bauhaus spočívá také vedle obrovské nabídky i v servisních službách.

Pro aktuální katalog Bauhaus na tento týden navštivte oficiální stránky zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama