Pro 22

Baterie s elektrickým ohřevem vody Instant Digital levně od TopShop

Dům/Zahrada, Top Shop Žádný komentář »

Elektrická vodovodní baterie s ohřevem Delimano Instant Digital od TopShop.cz

Na chatě vám teče jen studená voda a na bojler nemáte peníze ani místo? Rádi byste si v garáži umyli ruce v teplé vodě, ale teče vám jen studená? Rozbila se vám karma či kotel, ale vy teplou opravdu potřebujete? Baterii s elektrickým ohřevem vody Instant Digital stačí zapojit do zásuvky a máte teplé vody, kolik potřebujete! Jednoduše přidělejte k umyvadlu či na dřez, připojte vodu a zapojte do sítě.Pak už si můžete užívat tekoucí teplou vodu! Teď si baterií Instant Digital můžete levně koupit od Top Shop.cz

Baterie s elektrickým ohřevem

Baterii s elektrickým ohřevem vody Delimano Instant Digital trvá pouhé 3 vteřiny se zahřát.. Téměř okamžitě tak máte k dispozici požadované množství teplé vody. Baterie je nahřáta za pouhé 3 sekundy, poté stačí pootočit páčku a máte vodu o teplotě až 60 stupňů. Díky signalizaci v podobě červené kontrolky víte naprosto přesně, kdy je připravena. Potřebujete-li studenou vodu, posuňte páčku zpět, a poteče vám studená voda.

Digitální kontrola

Digitální displej je novým vylepšením baterie Delimano Instant. Díky displeji vidíte naprosto přesně, jakou teplotu má voda, takže si můžete daleko přesněji nastavit požadovanou teplotu. Snadno vysvětlíte i dětem jak si nastavit teplou vodu, aniž by se opařily.

Baterie s elektrickým ohřevem zahřeje vodu za pouhé 3 sekundy.

  • nainstalujte ji do kuchyně, abyste měli horkou vodu na polévky, čaj nebo kávu rychleji a za méně peněz
  • nainstalujte ji ve sklepě, garáži nebo dílně a umyjte si špinavé ruce teplou vodou.
  • nainstalujte ji na zahradě a využívejte všech výhod teplé vody, která je vždy k dispozici

Pro více informací a možnosti objednání baterie s elektrickým ohřevem vody Instant Digital navštivte obchod Top Shop zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • delimano cz průtokový ohřívač digitální
  • delimano instant digital
  • baterie s ohřevem vody

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama