Čvn 21

Novinky v internetovém obchodu s obuví Baťa

Móda/Oblečení Žádný komentář »

Nová obuv v internetovém obchodě Baťa

Nahlédněte do top trendů kolekce Baťa pro rok 2016. Letos je opravdu na co se těšit. Modely jsou plné zářivých barev a vzorů, nápadných střihů i originálních designů. Ať už jste milovnice designových kousků z přehlídkových mol, máte ráda trendy „ready-to-wear“ na každý den, ležérní styl, nebo nedáte dopustit na komfort, v letošní kolekci si určitě vyberete.

Baťa obuv internetový obchod

  • Western styl – Nápaditý, pohodlný a veselý. Takový je westernový styl, kterým se inspiruje další významná část jarní kolekce. Najdete v ní klasickou kotníčkovou obuv ve westernovém střihu, westernové zkosené podpatky, třásně i kontrastní westernový design oživený krajkou nebo dekorativní perforací.
  • Zapletený styl – Zapletený design se nechal inspirovat krásnou strukturou košíků a využívá nejmodernější materiály i klasickou jutu. Výsledek je opravdu jedinečný. Design, který nejde přehlédnout, nás přivádí do teplých jarních dnů a pomalu nás chystá na léto.
  • Future design – Pravidlo pro jaro/léto 2016 zní: co je výrazné, je IN. Takže netradiční futuristické designy sem bezesporu patří. Heslo zní – budoucnost je teď.
  • Shiny kolekce – Další výrazný prvek do sbírky jarní a letní obuvi jsou lakýrky, slipony s flitry i pastelové lodičky s perleťovým efektem a metalickými detaily. Čím zářivější letos na jaře budete, tím lépe.
  • Pestré vzory – Lodičky, slipony i tenisky, ty všechny dostaly letos na jaře originální motivy – pestrobarevn vzory a puntíky. Trend, který zaručeně upoutá pozornost.
  • Masivní podpatky – Trendy bude všechno, co upoutá pozornost. Tedy i střihy. Už v minulé sezóně jsme si oblíbily masivní podešve. Letos nás neopustí a navíc se k nim přidají i široké pohodlné podpatky (chunky heels). Pokud milujete chůzi na vysoké noze, letos si ji opravdu užijete.

Pro celou kolekci obuvi navštivte internetový obchod Baťa zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama