Dub 22

Nové kolekce obuvi v katalogu Baťa

Móda/Oblečení Žádný komentář »

Oficiální logo společnosti Baťa

Společnost Baťa se v Česku snad ani nemusí představovat: je totiž největším prodejcem obuvi v ČR, její síť tvoří až 71 prodejen, na Slovensku se v současnosti nachází již 27 prodejen Baťa. Mnohé prodejny, které jsou součástí maloobchodní sítě, byly baťovskými obchody již ve 20. a 30. letech. Více než polovina z nich prošla rozsáhlými rekonstrukcemi a modernizacemi, neboť cílem firmy Baťa je vybudovat pro své zákazníky prvotřídní pohodlí moderního designu, které se týká jak uspořádání prodejen, tak i poskytovaných služeb.

Tip: Prodejna Baťa obuv na Václavském náměstí v Praze je největším obchodním domem společnosti v Evropě. Jeho exteriér byl zrekonstruován do původní podoby a interiér byl přizpůsoben nejmodernějšímu obchodnímu provozu.

Obchodní síť Baťa doplňují prodejny sportovní obuvi a oblečení Athletes World. Tyto prodejny nabízí nejnovější kolekce světových značek pro sport a volný čas: nabízené zboží nese loga značek Adidas, Nike, Power, Salomon, Vans, DC Shoes, Reebok, New Balance a Columbia.

Baťa obuv

Výběr z aktuální kolekce:

Módní dámské lodičky

červené lodičky frash

Pro navštívení aktuální kolekce Baťa Obuv klikněte zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • bata obuv

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama