Kvě 25

Nová dámská kolekce v letáku Baťa

Móda/Oblečení Žádný komentář »

Obuv z nové dámské kolekce letáku Baťa

Společnost Baťa se řadí mezi významné české firmy s dlouholetou tradicí. Její úspěch je v České republice i ve světě spojovaný zejména s výrobou a prodejem obuvi. Baťa, jehož síť tvoří v současnosti sedm desítek prodejen, patří mezi největší české prodejce obuvi. Mnoho prodejen, které jsou součástí naší maloobchodní sítě, byly baťovskými obchody již ve 20. a 30. letech. Mnohé z nich prošly nebo aktuálně procházejí rozsáhlými rekonstrukcemi a modernizacemi, neboť cílem firmy je vybudovat pro své zákazníky prvotřídní pohodlí moderního designu, která se týká jak uspořádání prodejen, tak i poskytovaní kvalitních služeb.

Baťa leták nová dámská kolekce

Klasická kolekce navazuje na nejúspěšnější modely a nadčasové střihy, které tvoří ty nejzákladnější součásti botníku. Vychází z letitých zkušeností a potřeb zákazníka, na kterých si Baťa zakládá. Precizní zpracování, nejlepší materiály a nadčasové designy tvoří kolekci polobotek v oxford stylu i derby stylu pro pány a elegantních lodiček a sandálů pro dámy.

Trendy kolekce je plná barev, originálních střihů i nevšedních kombinací. Odráží světové módní hity. Baťa se díky trendy kolekci přibližuje mladším generacím i znalcům módy. Tvářemi trendové dámské kolekce se staly úspěšné české blogerky Hanka a Veronika, které píší o módě na blogu Czech Chicks. Pánská kolekce je bohatá na výstřední modely i na klasické střihy v moderním designu.

Pro aktuální dámskou kolekci Baťa navštivte online leták zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama