Zář 11

Výprodej dámských bot z katalogu Baťa

Móda/Oblečení Žádný komentář »

Výprodej elegantní dámské obuvi z kolekce Baťa

Každý konec má své kouzlo a tím kouzlem je začátek. Začátky s sebou nesou krásný pocit naděje, že všechno je možné a že život může být ještě o něco lepší a krásnější. V duchu si sestavujeme plán, co uděláme jinak, co vylepšíme, čím si zpříjemníme život. Někdo začne se zdravým životním stylem, změní účes, jiný styl oblékání. Na začátku je všechno možné. Před námi je konec léta, začíná podzim, a přestože nás opouští horké dny, je na co se těšit. Přichází totiž nová sezóna a s ní nová kolekce Baťa. Mix obuvi a doplňků pečlivě vybraný tak, aby každý váš podzimní den byl malou oslavou lepšího a krásnějšího života.

Baťa boty výprodej dámské

Letošní podzim je plný trendů, které Vás budou bavit. Pokud milujete boty pak si rozhodně zamilujete čtyři klíčové kolekce, které společnost Baťa měla možnost představit.

V první řadě je řeč o kozačkách nad kolena, tento klíčový trend se na přehlídkových molech objevil již loni, zaplavil ulice a jinak tomu nebude ani letos. Tyto boty jsou jednoznačně must have letošní sezóny, nosí se černé, béžové nebo šedé, tyto barvy nejsnáze zkombinujete s outfity, nebojte se ani kabelek v odlišných odstínech, už dávno neplatí, že barva obuvi musí ladit s barvou kabelky. Vysoké kozačky opticky prodlouží nohy, nosí se k šatům, k sukni, k maxi svetru nebo k úzkým riflím. Rozhodně se jich nemusíte bát, sluší všem, na podzim k nim oblečte šaty a maxi oversized cardigan, boty Vás dostatečně zahřejí.

Pro aktuální dámskou kolekci obuvi Baťa a nabídky výprodejů navštivte oficiální katalog zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama