Dub 16

Nové Astratex plavky pro sezonu 2016

Astratex, Móda/Oblečení, Sport Žádný komentář »

Nové astratex plavky xxl 2016

Nové Astratex plavky pro sezonu 2016. Vyberte si z bohaté nabídky dvoudílných a jednodílných plavek všech střihů, velikostí a trendy barevných kombinací. V nabídce najdete dámské plavky, pánské plavky i dětské plavky a vybírat můžete z nespočtu kolekcí.

Astratex plavky 2016

V nejnovějších kolekcích se návrháři renomovaných značek zakládali na splnění všech ženských i mužských přání – plavky jsou nádherné, dokonale funkční, jsou pohodlné a sexy. Z mnoha barev, motivů i střihů si jistě vyberete.

Tuto sezonu jsou IN jednobarevné plavky v sytých módních barvách i s geometrickými vzory, které najdete v pastelových a dalších tlumených barvičkách. Vévodí jim modrá, šedá a zelená. Podlehněte šílenství také – pro léto 2016 už jsou v prodeji a rozhodně je z čeho vybírat.

Zamilovala jste si praktické sportovní jednodílné plavky nebo se chcete letos pořádně opálit a hledáte kouzelné dvoudílné plavky, ve kterých vynikne Vaše krásná postava? Na Astratex teď máte šanci vybrat si ty nejlepší sexy kousky, na nichž si dali návrháři opravdu záležet.

Pro celou kolekci plavek Astratex 2016 navštivte online stránky prodejce zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama