Říj 31

Proč nakupovat oblečení z Aliexpress?

Móda/Oblečení Žádný komentář »

Nakupujte vaší módu u Aliexpress

Jedna z kategorií, kde lidé nakupují z Číny nejvíce je právě oblečení. Na AliExpress-u je ho nepřeberné množství, miliony zboží od dětských věciček přes pánská saka, trička, kalhoty až po dámskou módu. K dostání je prostě vše, co Vás jen napadne.

Aliexpress Oblečení

Jaké jsou výhody nakupování u Aliexpress?

  • Velmi levné věci
  • Bohatý  výběr módy
  • Poštovné zdarma
  • Do 22 euro se vyhnete placení DPH a clu

Na co si dát pozor?

Nezapomeňte se ujistit, že prodejce u kterého nakupujete má alespoň 90% kladné hodnocení (to platí i nakupování např. u E-Bay)

Jak hledat módu na Aliexpress?

Na AliExpress je oblečení řazeno ve více kategoriích: rozděleny jsou na pánské, dámské a mnoho dalších podkategorií, jako například šaty, džíny, sukně, trička atd.

Jak si vybrat vhodnou velikost oblečení?

Na velikost si dávejte velký pozor. V Číně totiž vyrábí oblečení podstatně menších velikostí a jejich velikosti neodpovídají těm našim, evropským. Většina čínských prodejců ale počítá s tím, že u nich nakupuje hodně lidí ze zahraničí, proto k produktům uvádí tabulky s rozměry a převodem na evropské velikosti. Doporučuje se před nákupem důkladně poměřit a poté zvolit podle tabulek tu správnou velikost. Ničeho se nelekejte, velikost bývá většinou o jednu nebo dvě větší než máte normálně u nás.

Jak platit na Aliexpress?

Na platbu u Aliexpress je nejlepší mít účet Paypal nebo si založit speciální platební kartu pro platby přes internet. Společnost Aliexpress má garanci dodání, tak se nemusíte bát podvodu.

Pro navštívení katalogu Aliexpress klikněte zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • aliexpres
  • aliexpress oblečení
  • e-shop ali expres

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama