Pro 29

Albert – Aktuální leták pro tento týden

Dárky/Šperky, Dům/Zahrada, Hračky, Kosmetika, Zvířata/Krmiva Žádný komentář »

Obálka aktuálního letáku Albert pro tento týden

Společnost AHOLD Czech Republic, a.s. provozuje v České republice maloobchodní síť supermarketů a hypermarketů Albert. Společnost je součástí nadnárodní korporace Ahold, která sídlí v nizozemském Zaandamu. Na český trh společnost Ahold vstoupila v roce 1990. Tímto krokem se tak stala prvním zahraničním řetězcem, který zde začal působit. V současné době společnost AHOLD Czech Republic, a.s. zaměstnává více než 17 500 zaměstnanců. Tímto se řadí mezi největší zaměstnavatele v zemi. Provozuje prodejny Albert a INTERSPAR po celé České republice. Řetězec Albert se v souladu se svou strategií důrazně zaměřuje na kvalitu a čerstvost potravin a na spolupráci s regionálními dodavateli. Zákazníkům rovněž nabízí širokou paletu výrobků pod vlastními značkami které si můžete prolistovat v aktuálním letáku Albert.

Albert leták Aktuální leták

Proč nakupovat v supermarketech Albert?

Garance kvality! Albert trvá na kvalitě stejně jako vy, a proto garantuje 100% uznání vaší reklamace formou vrácení peněz u všech výrobků Albert BASIC a u čerstvého masa, drobů, masných polotovarů, drůbeže, králičího masa a ryb značky Řeznický pult, zakoupených v našich prodejnách Albert.

Albert se neustále snaží vytvářet lepší podmínky k nákupu. V roce 2011 odstartoval projekt ONE, který zákazníkům hypermarketů Albert přinesl hodně novinek v podobě otevřeného tržiště s pestrou nabídkou ovoce a zeleniny, úseku čerstvých ryb, nově použitých materiálů, díky kterým se zákazníci cítí na prodejně příjemněji, a spoustu dalšího.

Pro více informací si prohlédněte aktuální leták Albert online, klikněte zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama