Úno 19

Aku zametač swivel sweeper max levně u TopShop

Dům/Zahrada, Top Shop Žádný komentář »

Levný AKU zametač Swivel Sweeper Max od TopShop.cz

Od nepaměti je uklízení většinou lidí považováno za nezáživnou povinnost. Pokud tedy nemáte pro úklid zrovna slabost, kdo by se mu nechtěl vyhnout? Bezdrátový aku zametač Swivel Sweeper MAX byl navržen tak, aby úklid s ním byl rychlý, přesto efektivní. Ušetří čas všem, které zrovna nebaví domácí práce a oni se tak mohou věnovat něčemu zábavnějšímu. Teď objednávejte levně u Top Shop.cz

Aku zametač

S aku zametačem Swivel Sweeper Max získáte více času na zábavu:

Pokud si můžete usnadnit život, proč to neudělat právě teď? Aku zametač Swivel Sweeper® MAX je fantastický bezdrátový a ultralehký zametač nové generace na podlahy a koberce, který posune váš úklid na novou úroveň. S ním odstraníte všechny nečistoty podstatně rychleji a snadněji než při použití obyčejných zametačů. Jedinečnost čističe tkví ve výkonných rotačních kartáčích, které sbírají nečistoty ze všech čtyř stran, v jeho schopnosti otáčet se o 360°, aby se s ním snadno manipulovalo i okolo nábytku a dalších předmětů, a v neomezené délce šňůry.

Díky nízkému profilu si poradí i se špatně přístupnými místy, například pod nábytkem. Plochý tvar aku zametače umožňuje čistit pod stolem, pod gaučem a na dalších špatně přístupných místech, aniž by snížil výkon přístroje. Swivel Sweeper MAX disponuje zabudovanou magnetickou západkou, a tak se čistič snadno skladuje třeba i v prostoru mezi zdí a lednicí.

Aku zametač Swivel Sweeper si teď můžete levně objednat z obchodu Top Shop za 1099 Kč, klikněte zde pro více informací »

Výrazy z vyhledávačů:
  • aku zametač

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama