Dub 29

Je Acai Berry thin cena velká? Zkuste Acai od Prozdraví.cz!

Prozdraví.cz, Zdraví Žádný komentář »

Ovoce z plodů Acai

Chcete mít zdravý přísun energie a přitom se zbytečně neomezovat? Pak jsou pro vás připraveny produkty z Acai Berry u Prozdraví.cz. A i Acai Berry Thin cena za alternativy nemusí být velká, přesvědčte se sami.

Acai Berry Thin Cena

Alternativní produkty z Acai od Prozdraví za nízkou cenu:

Acai Berry 350 mg od Unios Pharma

Acai cena 202 Kč

Tento produkt je vyroben z prášku plodů tropické palmy Acai Berry. Tato rostlina je bohatá na esenciální nenasycené mastné kyseliny: kyselinu olejovou (omega-9) a kyselinu linolovou (omega-6). Ovoce tohoto stromu obsahuje vyšší koncentrace antioxidantů než v běžném ovoci. Lidské tělo využívá mastné kyseliny pro správnou funkci mozku a očí, sexuální aktivitu a k vstřebáváni ve vodě nerozpustných vitamínů A, D, E, K. Ale hlavní síla produktů Acai je jejich použití na zdravý přísun energie!

Historie Acai

Palma Açaí, jedna z pár druhů rodu Euterpe, je mezi domorodým obyvatelstvem známá jako içá-çaí, což znamená „ovoce, které pláče“. Bobule Acai jsou konzumovány ve formě ovocné dřeně a jsou mezi lidmi na severu Brazílie oblíbené po celá desetiletí. Miska tohoto ovoce se obvykle konzumuje ráno společně se snídaní. Tmavě fialová nebo zelená pigmentace ovoce Açaí vedla k několik experimentálním studiím, které se zabývaly obsahem anthokyanů. To je skupina polyfenolů, které jsou příčinou tmavě červené nebo fialové barvy bobulí. Některé studie prokázaly, že ovoce Açaí obsahuje až 10 krát více antioxidantů než červené hrozny, díky jehož červenému pigmentu má červené víno velké antioxidační účinky.Kdy produkt Acai berry pomáhá:

  • zrychlení metabolismu a přísunu energie
  • při bolesti, horečce, chřipce
  • jako silný antioxidační prostředek
  • jako výživa při zažívacích problémech, anémii, žloutence, vředech nebo průjmech
  • při čištění krve, při silném krvácení nebo při onemocnění jater

Cena za Acai Berry je 202 Kč (90 kapslí) a nyní i cenově zvýhodněné balení 4 ks za 719 Kč!

Pro víc informací o Acai Berry včetně zkušeností a diskuze, navštivte Prozdraví.cz, klikněte zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama