Říj 13

Představení obchodu se sportovními potřebami A3 sport eshop

Móda/Oblečení, Sport Žádný komentář »
sportovní tenisky adidas

Obuv Adidas
Cena 1899 Kč

více zde »

dámské sportovní tenisky nike

Tenisky Nike
Cena 3899 Kč

více zde »

sportovní tenisky Reebok

Sportovní tenisky Reebok
Cena 2299 Kč

více zde »


Stránka e-shopu A3 Sport

Síť maloobchodních prodejen A3 SPORT je provozovaná již od roku 1993 a zaměřuje se na prodej největších světových sportovních značek jako Adidas, Nike, Puma, Reebok a je jejich největším prodejcem v ČR. Obuv, oblečení a vybavení těchto značek nabízí ve stejném výběru jako úzce specializované prodejny. A3Sport nabízí ve své kolekci i nejdražší modely a novinky ze světa sportovní módy ale dokáže uspokojit také lovce nejnižších cen.

Celoročně ve společnosti probíhají slevové akce a navíc díky zákaznickým kartám je každý další nákup vždy levnější. V současné době provozuje celkem 55 prodejen, z nichž 51 se nachází v nejvýznamějších obchodních centrech velkých měst: Olomouc, Brno, Ostrava a Praha.

A3 Sport Eshop

Z historie společnosti:

  • v roce 2005 byla otevřena dvoupodlažní prodejna v Paláci Rokoko na Václavském náměstía také první specializovaná prodejna Nike v Galerii Vaňkovka Brno
  • v roce 2007 úspěšně vstoupila na slovenský trh otevřením dvoupodlažní prodejny v centru Bratislavy – po otevření dalších prodejen v Avionu Bratislava, Mlynech Nitra a Laugaricio Trenčín plánuje další expanzi.
  • v roce 2009 byla otevřena první specializovaná prodejna Adidas v Olympii Brno.
  • expanze v ČR nekončí!

Společnost A3 Sport také nabízí na svých stránkách eshop a tak si můžete levné značkové vybavení vybírat z pohodlí domova! A3 Sport Vám přeje spokojený nákup a hodně úspěchů ve Vašich aktivitách.

Pro navštívení eshopu A3 Sport 2013/2014 klikněte zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • a3 sport eshop
  • a 3 sport eshop

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama