Pro 7

5 Mins Shaper – posilovací stroj na procvičení těla levně od TopShop

Top Shop, Zdraví Žádný komentář »

Posilovací přístroj 5 mins shaper od Top Shop

Co je 5 Mins Shaper? Tento posilovací stroj kombinuje pozici prkna z jógy a sklapovaček. Cvik spočívá v dynamickém pohybu po nakloněné rovině, kdy překonáváte odpor vlastního těla a provádíte obrácené sklapovačky pod předem nastaveným úhlem, čímž účinně působíte na celé tělo. Teď si posilovací stroj 5 Mins Shaper můžete levně koupit od TopShop.cz.

5 mins shaper posilovací stroj

Jak funguje 5 mins shaper?

Položte kolena na měkké opěrky, uchopte pohodlná držadla a přitáhněte spodní část těla nahoru tak, abyste z těla vytvořili oblouk. Pak povolte. Díky tomuto jednoduchému cviku docílíte požadovaných výsledků:

  • posilování břišních svalů
  • zpevnění hýždí
  • posílení paží a stehen

Tento posilovací stroj se hodí se pro všechny úrovně pokročilosti:

Můžete si vybrat ze 4 stupňů intenzity, podle nastaveného úhlu: začátečník, středně pokročilý, pokročilý a intenzivní. Začněte na nejjednodušší úrovni a postupně zvyšujte intenzitu. Pokud nastavíte nejvyšší stupeň, cvičení bude velice intenzivní a výrazně se při něm zapojí břišní svaly, hýždě, stehna a boky. Při tomto tréninku velice brzy pocítíte výsledky cvičení na své kondici. Pokud přístroj snížíte o 2 stupínky, budete mít snadnější a klidnější trénink zaměřený především na zpevnění středu těla. Nejnižší stupeň představuje lehký trénink.

Pro víc informací, diskuzi a recenze o přístroji 5 mins shaper navštivte obchod TopShop.cz zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • 5 mins shaper –ceny
  • Posilovaci stroje z reklamy

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama